איתור נזילות וצילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב הוא דרך קלה לוודא שהנכס שלכם במצב מעולה. זה חשוב במיוחד לבעלי בתים שאין להם גישה קבועה לביוב שלהם, אבל זה גם רעיון טוב לכל מי שרוצה לשמור על הבתים והחצרות שלו.

מצלמה תרמית


שימוש בהדמיה תרמית לצילום קווי ביוב מאפשר למצוא נזילות ולראות דפוסי מים זורמים בצינורות. זה שימושי במיוחד כאשר אינך רוצה לבצע חפירה מקיפה. אתה יכול אפילו לאתר שירותים תת קרקעיים.

היתרון העיקרי של הדמיה תרמית הוא בכך שהיא מאפשרת לאתר נזילות מבלי לגרום נזק מיותר למבנה. זה גם מאפשר לך למצוא במהירות ובקלות דליפות, ולחסוך לך ולחברה שלך כסף.

כאשר משתמשים במצלמה תרמית לצילום קווי ביוב, ישנם מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון. אלה כוללים את סוגי המצלמות שאתה צריך ואת התנאים שבהם אתה תבדוק.

המצלמות התרמיות הטובות ביותר הן אלו בעלות רגישות תרמית טובה. אתה יכול למצוא דגמים זולים עם רזולוציה מרחבית גבוהה, אבל הדיוק שלהם ייפגע. לקבלת תוצאות אופטימליות, תצטרך לעקוב אחר הטמפרטורה ולוודא שהיא נשארת בטווח המצלמה.

הדבר השני שצריך לדעת הוא שמצלמה תרמית אינה גלאי לחות. אתה עדיין צריך להשתמש במד לחות כדי לאשר את הממצאים.

הדבר החשוב ביותר לדעת הוא שלא כל הקרינה מגיעה מעצם המטרה. למעשה, חלק ממנו נספג באטמוספירה. זהו גורם חשוב מאוד, שכן יש לו השפעה רבה על הדרך שבה אתה מחשב טמפרטורה.

גילוי ותשתיות גז


באמצעות התקני זיהוי גז מודרניים, אתה יכול לזהות דליפות גז שעלולות להיות מסוכנות ולכבות תהליכים באופן אוטומטי. זה עוזר להגן על בטיחות העובדים שלך.

ישנם שלושה סוגים של גלאי גז. אלה קבועים, ניידים וניתנים להתייחסות. לכל סוג יש יתרונות משלו.

גלאי גז מסוג קבוע מותקן בדרך כלל ליד אזור התהליך. זהו גלאי אמין ביותר המיועד לשימוש בסביבות קשות. על מנת לשמור על יעילות המכשיר, חשוב לבדוק אותו מדי פעם.

בדרך כלל, חיישן גז צריך להיות מכויל, בדיקה ובדיקה תקופתית. במהלך 30 הימים הראשונים לאחר ההתקנה, מומלץ לבדוק את המכשיר מקרוב יותר. החיישן אמור להיות מסוגל גם לבצע בדיקת נפילה של 10 רגל.

גלאי גז ניתנים להתייחסות נמצאים בשימוש נפוץ בפלטפורמות נפט/גז יבשתיות, תחנות כוח של טורבינות גז ותחנות מדחס גז. הם נמצאים בשימוש נרחב גם על פלטפורמות נפט/גז בים.

בבחירת גלאי גז, חשוב לקחת בחשבון את אחריות היצרן. אחריות משמעותית תראה שהמוצר נבנה כדי להחזיק מעמד.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא היכולת לחבר את המכשיר למערכת בקרה. ניתן לחבר מערכות איתור למערכת SCADA, המאפשרת להן לתקשר עם ציוד אחר. זה יכול לעזור להפחית את מספר המכשירים הדרושים ולמזער את עלויות התחזוקה.

צילום קווי ביוב


שימוש במצלמת בדיקת ביוב יכול לעזור לכם לאתר בעיה כמו צינורות שחוקים ופגמים מבניים אחרים. מלבד אספקת מבט ממעוף הציפור של המתקן שלך, ניתן להשתמש במצלמה גם כדי לספק הודעות דוא"ל בזמן אמת על בעיות כשהן מתרחשות.

לגבי השם של המוצר, תשמח לדעת ש-Shenzhen QYTeco Limited היא היצרנית של מערכת מצלמות פיקוח 720p HD לצילום קווי ביוב. מערכת מצלמות פיקוח 720p HD לצילום היא אחת הטכנולוגיות העדכניות והטובות ביותר שיצאו לשוק. זוהי פרי יצירתו של צוות אנשי מקצוע העוסקים בעסק יותר מ-20 שנה. הם מחויבים להבטיח את הצלחתו של כל פרויקט, ועוקבים אחר המפרטים העירוניים המחמירים ביותר.

מערכת 720p HD Inspection Camera System לצילום היא דוגמה מצוינת למחויבות של החברה לשמח את לקוחותיה. לחברה יש מוניטין של מתן שירותים מהשורה הראשונה, ועובדיה הם מהידענים והאדיבים בענף. הם מתאימים באופן מושלם לפרויקט הבא שלך.

למידע נוסף על מערכת מצלמות פיקוח 720p HD לצילום קווי ביוב, צרו קשר עם החברה https://ariel-solutions.com/ . הם ישמחו לקחת אותך בתהליך.