עבודת גבס

יש כמה פריטים נחוצים כשמתחילים לטייח. בעל המקצוע, בעל כישורים מגוונים יצטרך להשתמש במגוון כלים. מגוון רחב של מרכיבי פלטת צבעים, כולל גבס ומלט.

ניתן לבצע חיפוי גבס קיר חיצוני עם שכבה אחת. אך לקיר פנימי, תצטרך שתי שכבות. זה ימנע מחום להשפיע על החומר. שתי השכבות יספקו הגנה מפני חום וערעור חזותי. ברגע שהטיח יהיה על הקירות, יהיה צורך לצבוע אותו בפעם השלישית.

גבס הינו חומר נפוץ בימים הראשונים של הטיח. האדם הפרימיטיבי השתמש במקלות כדי לבנות את ביתו ולחפות אותם בבוץ. הבוץ והרפש התפנו בסופו של דבר לחומרים חזקים יותר. הדבר איפשר את התקדמות המדע להרכיב חומרים אלה עד כדי כך שהשלמות אפשרית. למעשה, כמה מהדוגמאות הקדומות ביותר של טיח עדיין עומדות כיום, ורבות מהן עדיין מרשימות מאוד בשל ההרכב המדעי שלהן.

אז מה עושים בעבודות גבס?

טיח היה חלק בלתי נפרד מבנייה וחיפוי מההתחלה. היא משמשת בקירות הפנימיים והחיצוניים, בתקרות ועוד. הוא משמש לבניית מבנים במשך מאות שנים, ודורש סוגים שונים של תערובת מלט. בעוד הכלים והציוד בשימוש בטיח לא השתנו הרבה במהלך הדורות, כמה חידושים הפכו את העבודה לקלה יותר. בין אם אתה מתחיל או מטייח מנוסה, אין דרך טובה יותר להשיג את התוצאות שאתה רוצה.

טיח הוא חלק חיוני בבנייה. טיח דורש מגוון של מלטים וחומרים אחרים. לפעמים, התהליך הזה הוא דקורטיבי ופונקציונלי. זהו צעד חשוב ביותר בבניית חדר. קיר גבס עשוי היטב יעשה את הבית שלך יותר מושך ונוח יותר. עבודת טיח יפה היא הבחירה הטובה ביותר לסיום ייחודי ואלגנטי לחדר שלך.

רצוי להכיר את היסודות של טיח ביתך. עדיף להכיר את סוג הטיח ואת הטיפול בו אתה משתמש. ישנן טכניקות וחומרים רבים שניתן להשתמש בהם לטיוח.

כדאי לכם לשכור קבלן עבודות גבס עקב חשיבות הגבס. גבס היא השכבה הראשונה של הבית. וגם השכבה האחרונה של מבנה. שכבה זו של גבס היא עמידה וקלת משקל. גבס הוא אלמנט דקורטיבי נפוץ. יש יתרונות רבים לבנייה מסוג זה, והיא גם העמידה ביותר.

קווים מנחים כלליים של הצעדים והחומרים שתצטרך כדי לטייח חדר חשוב אם אתה שוקל לבתע את הפעולה. התקרה היא האזור הקל ביותר לצביעה. קירות צריכים להיות מטויחים. התקרה צריכה להיות הראשונה להיות מטויחת. שכבת טיח מיושמת בשלוש עד ארבע שכבות. שכבת הגיבוי היא השכבה הראשונה של הטיח, והשנייה היא שכבת הסיום. שכבת הגבס השנייה היא דקה יותר. היא תחול על השכבה האחורית. שכבה דקה צריכה להיות בין שניים לשלושה מילימטרים.

הטייח צריך לטייח שכבת טיח נוספת על התקרות והקירות לאחר שהשכבה הראשונה התייבשה. כדי להגן על התקרות ועל הקירות מפני לחות, יש למרוח שכבה שנייה. לאחר השכבה השנייה והשלישית, הטייח אמור להשתמש בפריימר ובסיליקון לפני שיוכל להתחיל לעבוד עם השלב הבא של הטיח. הטייח צריך ליישם את השכבות בצורה טובה על מנת שהגימור יצא במרקם אחיד וחלק.