ציפוי דלתות

האם אתה תוהה מה ציפוי דלתות? הנה כמה טיפים על איך לבחור את הציפוי הנכון עבור הדלת שלך. ציפוי זה מוחל על החלק החיצוני של הדלת באמצעות צבע פוליאוריטן. גימור זה נועד להימשך עד חמש שנים ויכול להוסיף שכבת מגן יפה מעל החלק החיצוני של הבית שלך. זה גם קל ליישום והוא זמין בסוגים רבים ושונים. תהליך היישום משתנה מיצרן אחד למשנהו, ולכן חשוב לקבל חוות דעת מקצועית לפני שאתה מחליט להשקיע ציפוי דלתות.

מהו ציפוי דלתות?

כאשר אתה קונה דלת חדשה, אתה צריך לשקול את החומר ואת הסיום. הגימור חייב להיות עמיד במים, עמיד ואסתטי. יצרנים מודרניים מציעים מגוון רחב של לוחות הדלת וגימורים דקורטיביים עם מראה משתנה ללבוש התנגדות. הנה כמה דוגמאות של סוגי גימורים דקורטיביים זמין עבור דלתות פנים. לכל אחד מסוגים אלה יש יתרונות וחסרונות ייחודיים. אתה צריך לשקול את החומר ולסיים לפני קבלת החלטה סופית.

ישנם שני סוגים עיקריים של צבע: שמן מבוסס לטקס. אם יש לך צבע על בסיס שמן על הדלת, אתה יכול להשתמש בצבע לטקס מעליו. סביר להניח שתצטרך להשתמש בפריימר לפני שמורחים צבע לטקס. אם אינך בטוח איזה סוג צבע אתה רוצה, תוכל לנסות זאת תחילה על ידי שפשוף אלכוהול על שטח קטן של הדלת. צבע הלטקס יירד. אם אתה משתמש בצבע לטקס, צבע לטקס ייראה מלוכלך.

למה להשתמש ציפוי דלתות?

טכניקת עיבוד המתכת הפופולרית ביותר כיום היא ציפוי דלת פולימר. זהו ציפוי באיכות גבוהה המגן על פלדה מפני קורוזיה ונראה יוקרתי. סוג זה של ציפוי דלתות הוא גם עמיד בפני גורמים אקלימיים שונים מכניים. התהליך כולל החלת חומר מיוחד על הדלת ואפייה בטמפרטורות גבוהות. האבקה הרב-רכיבית נמסה בטמפרטורה גבוהה ומורחת על הדלת בשכבות בעובי 0.3 מילימטרים.

כאשר אתה מחיל ציפוי דלתות, ודא כי אתה משתמש במברשת רכה או מגבת כדי לנקות אותו. הימנע משימוש במברשות תיל מכיוון שהן עלולות לפגוע בציפוי. מברשות חוט יהיה לחפור לתוך הסיום ולהשאיר שריטות. אם אתה משתמש במברשת תיל לניקוי הדלת, אתה עלול בסופו של דבר להרוס את הציפוי. חשוב גם לוודא שאתה מנגב את הדלת לאחר ניקויה. לחות מסביבה לחה עלולה לגרום לחלודה וקורוזיה.

השלב הראשון במריחת צבע על הדלתות שלך הוא מריחת פריימר טוב. אתה יכול להשתמש בפריימר רב משטח אם אתה רוצה למרוח צבע לטקס או על בסיס שמן על הדלתות שלך. בדרך כלל לוקח בערך שעה להתייבש, ולכן מומלץ למרוח שתי שכבות פריימר. אם יש לך הרבה משטחים אחידים, אתה צריך להשתמש שרוול רולר באיכות גבוהה.

לפרטים: ציפוי דלתות: אלי.