ארון אמבטיה

5 עיצובים מודרניים לארונות אמבטיה

סגנון מסורתי הוא עיצוב קלאסי שיכול להוסיף אלגנטיות ויופי לשירותים. יהירות עם מסגרת מראה תואמת ודלתות שטוחות שחוזרות על עצמן היא בחירה טובה. אתה יכול לבחור בין חומרה מקושטת או פשוטה עם ידיות עגולות. הוספת שיש לבן לאזור האבנט שלך תשפר את המראה המסורתי. אם אינך בטוח באיזה סגנון אתה רוצה, התחל עם ערכת צבעים נייטרלית. ניתן גם להשתמש בתערובת של חומרים עבור הנגד והרצפה האחורית.

אחסון בסגנון ארון הוא הבחירה הטובה ביותר לשירותים מודרניים. עיצוב זה הוא גם צלול מבחינה ארגונומית וקל לניקוי. ניתן להגיע למדף התחתון על ידי הרכבת הארון על הקיר. חשוב לוודא כי גובה חדר האמבטיה מתאים עבור הפריטים שאתה מתכוון לאחסן. עבור חדרי אמבטיה קטנים, עיצוב פשוט ופונקציונלי הוא בחירה טובה. הנה כמה רעיונות לשיפוץ חדר האמבטיה.

מודרני, חלקלק ועכשווי. ארונות אמבטיה צריכים מראה מודרני, חלקלק. בתים מודרניים ירגישו יותר רגועים עם העיצובים המלוכלכים, המודרניים שמציגים קווים נקיים. ארונות צפים יכולים להיות מחוברים לאגני כיור והם זמינים במגוון צבעים. ארונות אמבטיה בסגנון מכבסה הם מראה רטרו קלאסי. הם רכובים על הרצפה ובדרך כלל יש להם אגן כיור על גבי.

אם השטח הוא בפרמיה, שקול שימוש בארונות אמבטיה צבעוניים. בעוד סיום הגלוס יעניק לשירותים מראה מודרני וצבע הגיר ייצור מרקם עדין, צבע הגיר יהיה מסורתי יותר. אתה אפילו יכול לרכוש ארונות יד שנייה ולהתאים אותם בעצמך. עבור האולטימטיבי במותרות, עיצוב ארון כחול אבקה או ארון לילך שופע ישפר כל מרחב. לאווירה אולטרה-נשית, לבחור בעיצוב לילך-סגול המנוגד היטב לתכונות האחרות של חדר האמבטיה.

איך תבחרו ארון אמבטיה המתאים לכם?

חדר אמבטיה עכשווי צריך להיות מעוצב כדי להפיק את המירב מהחלל והעיצוב. יוהרה בשירותים עם מראה היא דרך נהדרת להציג אוסף יפה בחדר האמבטיה. הוא יכול גם להועיל לשמירה על תרופות, קוסמטיקה ומוצרי רחצה מחוץ להישג ידם של ילדים. עם זאת, אתה צריך לזכור את גודל החדר שאתה מקשט. אם אתה מכוון למבט אולטרה-נשי, אז בחר צבע בהיר יותר.

חדרי אמבטיה הם מקום שבו צרכים רבים ממולאים. זה צריך להיות פונקציונלי, ידידותי למשתמש, ומקום שליו ושלווה. לפעמים המקום המוגבל בחדר האמבטיה יכול להפוך את העיצוב של חדר האמבטיה למאתגר, אבל אתה יכול להוסיף מגע דקורטיבי על ידי בחירת צבע שמשלים את שאר החדר. אתה יכול לשקול יהירות מותאמת אישית אם התקציב שלך מאפשר. אפשרות מדף פתוח עשויה להיות יותר מושכת אליך אם אתה מעדיף אפשרות מדף פתוח.

שילוב שתי פונקציות הוא הטרנד החדש ביותר בקבינת חדר האמבטיה. יהירות היא אפשרות אחסון המאפשרת לך לאחסן פריטים רבים. בהתאם לצרכים שלך, אתה יכול לשלב יהירות עם כיור. זה פתרון חכם למרחבים קטנים. העיצוב היעיל שלו מקל על העבודה בשירותים קטנים יותר. יש גם כמה וריאציות של ההבלים, אז אתה יכול לבחור את זה שמתאים לסגנון של חדר האמבטיה שלך.

בשירותים מודרניים יש תערובת של אפשרויות אחסון פתוחות וסגורות. מדפים פתוחים הם מקום אידיאלי למגבות ופריטים אחרים הנגישים בקלות. אחסון פתוח וסגור יוצר מקום פונקציונלי שנראה נהדר. יש כמה יתרונות לשני סוגי הארונות. זה מאפשר לך למקסם את החלל ולהימנע מבלגן. אתם יכולים לגרום לשירותים שלכם להיראות גדולים או קטנים יותר על ידי שינוי הגובה והעיצוב שלהם. מדף פתוח הוא הטוב ביותר אם יש יותר מדלת נעילה אחת.

לשירותים עכשוויים צריך להיות שטח אחסון שופע. זה גם צריך להיות אופנתי ונוח למשפחה שלך. אתה יכול לרכוש ארונות אחסון בשירותים עם תכונות וצבעים שונים. ניתן גם להתאים אישית את הקבינות הקיימות. לדוגמה, אם כבר יש לך יהירות, אתה יכול לקבל את זה מותאם אישית. אז, אתה יכול להשתמש סט של אביזרים לקשט את החדר כולו. אתה יכול להתאים את היהירות שלך עם ידיות וצבעים שונים.

Related Posts